فیلترها


سارا عمرانی فرد

ی رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم و 2 سال تجربه تدریس زبان انگلیسی در سطوح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان که شامل سطوح ( A1- A2 -B1)میباشد را دارم

تخصص اصلی : زبان عمومی و تقویت مکالمه
کیانوش محمدی

کیانوش محمدی هستم ، یادگیری یک زبان جدید را صاحب روحی دیگر شدن و زبان انگلیسی را دریچه‌ای به دنیای بی‌انتهای یادگیری و فرصت‌ها می‌داند! محمدرضا هم اکنون دانشجوی رشته MBA است و به عنوان مدیر محصول در یک استارتاپ حوزه آموزش فعالیت می‌کند و بدلیل فعالیت‌ها و علاقه خود به فناوری از بروزترین منابع و روش‌ها در تدریس استفاده می‌کند. لهجه او آمریکایی است و در هشت سال گذشته سطوح Intermediate تا Advance را در آموزشگاهای مختلف از جمله آکادمی زبان سفیر گفتمان تدریس کرده‌ و تجربه کار با کتاب‌های زیر را دارد: حال شما هم برای یافتن مسیر خود و قدم گذاشتن به دنیای بی‌انتهای یادگیری و فرصت‌ها، همین الان جلسه آزمایشی رزرو کنید.

تخصص اصلی : زبان عمومی و تقویت مکالمه
زهرا براتی

من زهرا براتی هستم. داری مدرک فوق لیسانس بیوشیمی، و مدارکTKT, TTC و ITTC را از وزارت علوم دریافت کرده و به مدت 4 سال است در آموزشگاه هایی مانند گفتگو ، هرمس ، ایران کانادا و ایران استرالیا تدریس کرده ام. و همچنین به مدت 7 ماه است که به تدریس آنلاین پرداخته ام. به طور کامل آشنایی با پلتفرم ها ی تدریس آنلاین دارم و کتاب هایی مثل Oxford word skill, grammar in use, tactics, collocation in useو غیره را به صورت مجازی و کتاب هایی نظیر four corners, American English file, headway و غیره را تدریس کرده ام. علاقه و سابقه تدریس من در آموزشگاه های مختلف و تعامل با زبان آموزان متعدد در سطوح و شرایط گوناگون باعث شده در همان جلسات ابتدایی به سطح و نیاز آموزشیزبان آموزانم پی برده و با یک طرح درس متنوع و قوی براساس متد TKT کمبریج، بهترین نقشه راه را برای رسیدن به هدف آموزشی در نظرگرفته تا زبان آموز در طول دوره نتیجه بهتری بگیرد‌ و با اشتیاق و راندمان بالا دوره را به اتمام برساند.

تخصص اصلی : زبان عمومی و تقویت مکالمه
فهرست