تیم ما ، در تلاش است که با تولید و ارایه ی محتوای آموزشی با کیفیت  برای زبان آموزها  و نیز ساخت این باور در آن ها که اگر مسیر درست یادگیری در کنار تلاش مستمر و با اراده ی مصمم قرار گیرد، بدون شک به تسلط کامل زبان خواهند رسید آنها را در این مسیر همراهی کند.

هدف ما ، پیشرفت مستمر و در نهایت تسلط زبان آموزان به زبان انگلیسی است و همه ی تلاش های ما در جهت موفقیت شما در یادگیری زبان خلاصه می شود.

اِلفا یک مسیر رو به رشد برای شماست و شما در این مسیر با کمک و پشتیبانی اساتید مشتاق و علاقه مند به آموزش همراه هستید که از هیچ کمکی برای پیشرفت شما دریغ نخواهند کرد.

کلاس های اِلفا به صورت خصوصی، نیمه گروهی و گروهی برگزار میشود و با توجه به آنلاین بودن کلاس ها، در زمان کلاس با توجه به شرایط زبان آموز انعطاف وجود دارد.

هر زبان آموز این امکان را دارد تا در کلاس های تعیین سطح و آزمایشی رایگان اِلفا شرکت کند تا توسط اساتید اِلفا بررسی و تعیین سطح بشود و با توجه به نیاز ها و شرایط زبان آموز کتاب ها و محتوای اموزشی مناسب به او پیشنهاد داده شود و در نهایت در کلاس ها شرکت کرده تا زیر نظر اساتید اِلفا مسیر موفقیت و رشد را طی کند.

معرفی تیم آموزش زبان الفا

هدف ما موفقیت روز افزون شماست

زیبا توکلی

کارشناس زبان انگلیسی

زهرا عزتی

کارشناس زبان انگلیسی

سارا عمرانی فرد

کارشناس زبان انگلیسی

محدثه لقایی

کارشناس زبان انگلیسی
فهرست